Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: hg

Borska Előzmény: #554544

sajna nem egészen,hisz magánemberként nem jutsz olyan kondiciok mellett akkora tőkéhez ami biztosítaná a cerry tréddel azt hogy onnantól kolbászból legyen a kerítés, persze kisbefektetők,gondolok itt hazai spekikre simán megjátszhatják,ha nem bíznak OV-ban és Mo. fellendülésében,akkor hufból eurót vesznek és itthon lekötik eur kamatra,majd ugyanaz napon eurhuf shortot kötnek aminél pedig naponta a rollover miatt jóváirják a hozamot,az igy kialakuló profit leveri a banki vagy állampappír hozamokat,azonban korántsem akkora kis összegnél hogy ne gondolkozna az emberfia speki dolgokban,igaz hogy százalékban kifejezve tök ugyanaz az eredménye 1milló forintos variállásnak mint egy milliárd forintosnak,de hétköznapi léptékekben gondolkodva sajna nem mindegy az összeg