Regisztráció Elfelejtett jelszó

BUX 1212

Re: ds

#548898 BudFox Előzmény: #548885

pedig az IMF olyan feltételeket szabott most, amit tudnak hogy eleve nem fogunk elfogadni, vagyis nem lesz IMF megállapodás...amire minimum alsó limiten lenne a helye a BÉT -nek..erre elkezdték tépni :DDD

itt valamit a kormány nagyon jól "elintézett / megbeszélt" :-)

Re: fd

#548886 BudFox Előzmény: #548873

Volt már a másik házunkban egyébként védett személy...az akkori Házelnököt hozták hozzánk..előtte 2-3 órával jöttek a head-set -es fekete öltönyös biztonsági emberek..mindent átvizsgáltak..tisztára mint a Célkeresztben c. Clint Eastwood filmben :DD

Re: fd

#548873 Euroman Előzmény: #548822

na ennek NULLA az esélye....már a popódba is benyúlt volna a TEK, ha odajönne, és minden asztalnál már TEK-es fiúk kávéznának....

nyomtam egy kis shortot.…

#548852 Ibiza

nyomtam egy kis shortot..250ig még 2 helyen fogok.

minden futi pluszban..

Re: fd

#548835 Ibiza Előzmény: #548824

"...azt hiszik hogy az internet korában is mindent meg lehet csinálni ? "

az internetet ők találták ki.. tudjanak napi 24 órát kereskedni és árukat eladni 24órában..

"..már vége lesz a hatalmuknak nemsokára.... "

én nem vagyok optimista..átszövik a világot és a nemzetközi szervezeteket..

Az IMF nem nemzetközi segítség akarna lenni? vagy az ensz? de nem ezek mind lobbikat érdekeket képviselnek..nemzetközi jótékony maszk mögé bujtatva..mintha egy demokratikus világakarat lenne.

Re: fd

#548824 BudFox Előzmény: #548787

..." bankadó eltörlése, pénzjuttatás a bankszférának. "

Mégis hol élnek ezek a nyamvadt zsidó bankármaffiózók ? azt hiszik hogy az internet korában is mindent meg lehet csinálni ? már vége lesz a hatalmuknak nemsokára....

Re: fd

#548822 BudFox Előzmény: #548787

Nekünk ugye itt Sárváron van kávéházunk....ha bejönne Viktor majd megvendégelem, és megtárgylajuk ezeket a dolgokat :-)))

IMF meg elmehet a búsba :D

Re: nincs cím

#548817 BudFox Előzmény: #548797

na azthiszem lesz nagy hullámvasútazás ma is....hogy rohadnának meg.....mindig ez a csodavárás, meg az ellentettje.....meg hogy mindent egy lapra kell feltenni feeling..

na mi? kezd igaza lenni …

#548814 Ibiza

na mi? kezd igaza lenni Orbánnak? ki akarnak csontozni minket.. gondoljátok ezt csak most hallották a vitézek? dehogy..kell az a szabadságharc.

a jegybanki pénz arra van ha az idegen tőke menekülni akarna legyen rá kp fedezet..az IMF hitellel szemben zálogban a teljes nemzeti vagyon..plusz még a jobbágyok lelke is kell..

Re: fd

#548799 Arsene Lupin Előzmény: #548787

Kissé elszállt az agyuk az IMF-es gyerekeknek.Ez így totális t*könszúrás lenne. Hosszú menet lesz, nem véletlenül van belengetve az azeri-török injekció.

Az EKB ma dönt a kötvény…

#548797 macika

Az EKB ma dönt a kötvényvásárlásokról

Az EKB egyik legfontosabb üléséhez érkezhet. A jegybank tanácsa az Eurócsoport elnökének, Jean-Claude Juncker jelenlétében ma dönt egy újabb államkötvény-vásárlási programról, írja a Reuters. Már az ülés elött heves szóváltás alakult ki az EKB-elnöke, Mario Draghi és a Bundesbank elnöke, Jens Weidmann között. Weidmann ellenzi a kötvényvásárlásokat, véleményével azonban kisebbségben van a tanácsban. 13.45-kor várható az alapkamattal kapcsolatos döntés. Belsö információk szerint szinte kizárt, hogy az alapkamatot 0,5%-ra csökkentsék. Az EKB elnöke, Draghi 14.30-kor hozza nyilvánosságra a döntés okait és az új program részleteit. Ha a jegybank csalódást okoz a befektetöknek, kiárusítás következhet be a tözasdéken.

Re: fd

#548793 Euroman Előzmény: #548787

hát ez nagyon durva...így már én sem vagyok ennek a pártján...görög nyugdíjas 3-4000 Eur nyugdíját lehetett rövidíteni, de ezt a 200-300 eur-os lófasst, amit itt nyugdíjnak adnak, abból már nincs mit csökkenteni...menjen az imf a pychába ezekkel a feltéttelekkel...Viktor királytól függetlenül....