Re: fd 2012. szeptember 6. 9:16 BudFox Előzmény: #548787 Nekünk ugye itt Sárváron van kávéházunk....ha bejönne Viktor majd megvendégelem, és megtárgylajuk ezeket a dolgokat :-))) IMF meg elmehet a búsba :D