Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: fd

Ibiza Előzmény: #548824

"...azt hiszik hogy az internet korában is mindent meg lehet csinálni ? "

az internetet ők találták ki.. tudjanak napi 24 órát kereskedni és árukat eladni 24órában..

"..már vége lesz a hatalmuknak nemsokára.... "

én nem vagyok optimista..átszövik a világot és a nemzetközi szervezeteket..

Az IMF nem nemzetközi segítség akarna lenni? vagy az ensz? de nem ezek mind lobbikat érdekeket képviselnek..nemzetközi jótékony maszk mögé bujtatva..mintha egy demokratikus világakarat lenne.