Re: fd
Ibiza Előzmény: #548824"...azt hiszik hogy az internet korában is mindent meg lehet csinálni ? "
az internetet ők találták ki.. tudjanak napi 24 órát kereskedni és árukat eladni 24órában..
"..már vége lesz a hatalmuknak nemsokára.... "
én nem vagyok optimista..átszövik a világot és a nemzetközi szervezeteket..
Az IMF nem nemzetközi segítség akarna lenni? vagy az ensz? de nem ezek mind lobbikat érdekeket képviselnek..nemzetközi jótékony maszk mögé bujtatva..mintha egy demokratikus világakarat lenne.