Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #548397

meglehet hogy nekünk figuráz...de OTP még mindig nagyon tartja magát....tévedtem a tegnapit illetően..ma csak 3650 ig ment le....50 fto ot tévedtem, és azt hogy veszik....majd holnap :-)