Re: fd
Euroman Előzmény: #548787hát ez nagyon durva...így már én sem vagyok ennek a pártján...görög nyugdíjas 3-4000 Eur nyugdíját lehetett rövidíteni, de ezt a 200-300 eur-os lófasst, amit itt nyugdíjnak adnak, abból már nincs mit csökkenteni...menjen az imf a pychába ezekkel a feltéttelekkel...Viktor királytól függetlenül....