Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: fd

Euroman Előzmény: #548822

na ennek NULLA az esélye....már a popódba is benyúlt volna a TEK, ha odajönne, és minden asztalnál már TEK-es fiúk kávéznának....