Regisztráció Elfelejtett jelszó

OTP részvény fórum

esik mint a kavics, 2. 3…

#920645 Ibiza

esik mint a kavics, 2. 3adot is megvettem. Tipikus kezdő hiba, a hulló késekbe belevesz. :)

nem aggódom, csak elcses…

#913777 Ibiza Előzmény: #913171

nem aggódom, csak elcsesztem a beszéllót. beírtam de amikor rányomtam visszaállt a feladottra. éves szintre jó lesz de úgy akartam a swingre is megfeleljen.

Nyugi, lesz még jó beszá…

#913171 Koffein Előzmény: #910992

Nyugi, lesz még jó beszálló, OTP-re nézve:

"Medvegyev, aki az orosz biztonsági tanács elnökhelyettese, hangsúlyozta: a szankciókat megtorlandó azt fontolgatják, hogy elrendelik az Oroszországban elhelyezett nyugati vagyonok befagyasztását. A moszkvai kormány emellett azt sem zárja ki, hogy államosítja az Egyesült Államokban, az Európai Unióban, valamint más nem baráti térségekben regisztrált vállalkozások oroszországi vagyonát."

https://hvg.hu/vilag/20220226_Dmitrij_Medvegyev_Uj...

ma ért be a pénzem a szá…

#910992 Ibiza

ma ért be a pénzem a számlára, beírtam egy számot de erre belevett 1/3 pakk 15150en. tkm tele. Utána elment 290ig, még korrigálhattam volna de persze jöttek. Péntek van kitárazás lehet, tiszta lutri, hírek mozgatnak, vagy fel vagy le.. remélem lesz egy 12k körüli beszálló Állítólag Putyesz tárgyal az ukránokkal, erre mennek a tőzsdék.

Túl sok a nyereség. Jó l…

#879669 Tapasz

Túl sok a nyereség. Jó lenne már egy kis különadó :-)

Támasz: 18450 (MA 50); 1…

#879561 Sumér harcos

Támasz: 18450 (MA 50); 17500

Ellenállás: 18875 (MA 20); 19200


ezekben sávozhatna,de ne 2 havonta 1szer,hetente kérném;)

pénteken az első órában,…

#879546 Sumér harcos

pénteken az első órában,repult mind,jelentésre hajtottam,certivel.

azota esett vagy 1100at.

ma szinte megnyalta lent az MA50-et,aszongyák ez is támasz.

nem is tudom.

belevettem,vennék 1000el lejjebb is,

szerintem nem szolgálnak ki....lehet arrogáns vagyok;)


Otp

#876678 prfecó Előzmény: #876635

hmm Mol-ban nem bíztam eladtam , de a Ricsi kárpótlási még meg van. Az a baj az összes TITASZ , DÉMÁSZ , ELMÜ ilyen -olyan elektromost kivezették , pedig , milyen jó osztalékot fizettek

bazzeg, de jól tetted ! …

#876640 matgab Előzmény: #876590

bazzeg, de jól tetted ! szerintem. Én meg szopok a beragadt fos usa papírjaimmal...


Hát ez a nyomorult már s…

#876590 Csusza

Hát ez a nyomorult már senkit sem érdekel?

"Hát én már szart sem érek? " :-)

Tegnap záráskor felszámoltam otp pakkom 80%-át, a maradék 9 ezres beker árral még vár az ítéletre.

Közepes távon visszaszállnék, jó a cég, de kivárom, amíg lecsillapodik a nagy vidámkodás.

OTP menni Üzbegisztán

#870722 Koffein

Napi pletyi:

"Tegnap fontos bejelentések érkeztek az OTP-vel kapcsolatban, először Orbán Viktor miniszterelnök utalt az OTP-re az Üzbegisztánban folytatott tárgyalások során, később pedig Szijjártó Péter külügyminiszter jelentette be, hogy stratégiai megállapodásokat írtak alá az üzbég kormánnyal kedden, amelynek részeként az OTP lehetőséget kap arra, hogy az üzbég bankszektor privatizációjában részt vegyen.

Az üzbég bankszektor többségében állami tulajdonban levő bankokból áll. Az új üzbég kormány a következő 5 évben 7 bankot privatizálna, amellyel az állam részesedése a szektorba 35 százalékra csökkenhetne. Ebben a folyamatban vehet részt az OTP, ezzel akár Európán kívül is terjeszkedhetne a bankcsoport. Kérdés azonban, hogy pontosan milyen formában fog majd részt venni az OTP, esetlegesen egy teljes bank megvételéről van szó vagy kisebbségi részesedés megszerzéséről.

Annak ellenére, hogy Üzbegisztán területileg és lakosságot tekintve is jóval nagyobb, mint Magyarország, a bankszektor kevésbé fejlett. A teljes mérlegfőösszeg forintban számolva közel 11000 milliárd, amelyhez képest csak az OTP Csoport teljes mérlegfőösszege több mint kétszer akkora. Így egy esetleges felvásárlás is viszonylag kis részt képviselhetne az OTP Csoport eszközein belül. Az üzbég bankszektor egyébként kiemelkedő profitabilitással működik, és a Fitch Ratings elemzése alapján a bankszektorban nagyobb mértékű lehet a hitelvolumen bővülés, viszont érdemes lehet figyelembe venni az ország alacsonyabb adósbesorolását, valamint a devizahitelek (főként dollár) nagyobb arányát."

"Ukrán sajtóhírek szerint az OTP felvásárlási célpontokat vizsgál az országban és szemet vetett az Oschadbankra. Ennél a banknál magas, 45% a nem teljesítő hitelek aránya."

---

#870104 Koffein Előzmény: #866235

olvastam, ennek ellenére nem vettem bele, és következő nap nagy lendülettel megindult nélkülem, pedig érezhető volt, hogy kitörés jöhet... :-/