Regisztráció Elfelejtett jelszó

Magyarország

nincs lélek

#868124 Ibiza Előzmény: #868091

Tréfás, DK dobrev monogramja is egyben.
Gondolom nem véletlen, gyurcsóti előre kipekulálta.. most meg gAZSULÁLNAK NEKI..

emigrálnak egyik helyről a másikra :)

#867872 Ibiza Előzmény: #867853

szőnyeg alatti?

ezek befeszülnek ha a zsidó szót olvassák.. nem értem. ez pejoratív? erről nem én tehetek? Köves Slomó jól leírja ezeket.

A cigány szó sem lehet pejorítív de ezek úgy használják ami rasszizmus..de persze komcsi vérük viszi őket előre ezért kettős a mérce és másra fogják amit ő maguk tesznek. Régi bolsi módszer..van amikor bejön nekik.

emigrálnak egyik helyről a másikra :)

#867871 Ibiza Előzmény: #867846

nem vagy egy összetett személyiség, a beidézett részekből nekem nem volt gond értelmezni szegény lámacsek ezeket nekem írta..

Ha visszaolvasod magad láthatod milyen szegény kis szerencsétlen láma vagy.

dolgozz te a vagyonelemek összevetésén.
Már azt sem érted, bevonták az állampapírokat amivel csökkentették az államadósságot.. húúú de bonyi igaz..

nyomd amit a szádba adtak..ellopták..
nem mondom nézd a karigeri módszereit akkor láthatod a rémálmot ha ez a csürhe ne adj isten nyerne.. de ott hirtelen elveszik a kritikai érzék a kritikai összevetés..ettől vagytok gagyilovagok...átlátszóak mint a vodkásüveg.

nincs kedvem energiát pazarolni egy ilyen mesügére.
semmi kihivás semmi retorika nincs az ilyen szivárványos birkákban..

Minek? okosodsz? nem. Érdekel? nem is érted.
Sírd ki magad rabbid vállán aki majd lekever egy frászt mert nem tartod a szokásokat. Köves Slomó jó jellemzést adott a fajtádról.

de hát kit érdekelsz, majd ott sírsz ahol senki nem lát..mindenkinek joga van hüjének lenni.. :)

Phoebe Buffay - Minden ember szabadon lehet hülye - YouTube

20 milliárdos nyereséget ért el tavaly a Duna Aszfalt

#867852 Láma Előzmény: #867719

Kis számtan: Nemrég habosra vertétek a nyálatokat a hárommilliárdos autópálya km/ ár miatt. (jogosan) Most meg qrva jó az 5milliárd/km költség. Aztán büszke vagy, hogy van nyereség. Kell-e komment. Á. Úgyse érted.

"Legalább meglenne az át…

#867851 Láma Előzmény: #867779

"Legalább meglenne az átoltottság és a pórnép is részesülhetne a nagy javak elosztásából"

Az pont szembemenne a keményvonalas neoliberalizmussal. Ilyen nem lesz. Ingyenpénzt csak a kiválasztottak kaphatnak.

Gyerekcsinálásért? Házas…

#867850 Láma Előzmény: #867775

Gyerekcsinálásért? Házassági papírért? Az lejjebb van vagy feljebb?

emigrálnak egyik helyről a másikra :)

#867848 Láma Előzmény: #867556

Tán még el is pityeredtél egy kicsit? Az adjonisten megvolt már ezelőtt vagy tíz évvel. Aztán meg csodálkozol a fogadjisteneken. ÍJ. Már akkortájt láttam, hogy egy szép barátság kezdődik.

emigrálnak egyik helyről a másikra :)

#867847 Láma Előzmény: #867520

Nemrég még ennyi telt tőle egy ilyen helyzetben:

Írhatnám, hogy zsidó vagy, de nem írom. :D Frappáns, mi?

Fejlődik. Nem hiába trenírozom. Büszke is vagyok rá. :)

Megnéztem az előbb a lováriban, hogy tudjam mire számítsak. Nincs szavuk a tényre és a feltételezésre. :D

emigrálnak egyik helyről a másikra :)

#867846 Láma Előzmény: #867511

Hmmm. Elcsesztem a választ. Véletlen Koffeinnak küldtem, mégis magadra ismertél. Akkor úgy néz ki találó volt. :)


"A vagyonelemekkel hogy függ össze? ennyire bonyi?"

Maaargit. Te javasoltad, hogy össze kéne vetni. Most meg megkérdezed, hogyan függ össze? Nóórmális? """"""""""""""" Ezek a jelek arra valók az intelligens népek írásos kommunikációja közben, hogy jelezzék: ez idézet. Mivel a te írásod van a jelek között, ez azt jelenti, hogy tőled idéztem. Érted Margitka? Látom mindig le kell írnom ezután, hogy kitől való az idézet, mert a saját gondolataidat sem ismered föl másnap.

Ezt írtad:
"Az adósságot össze kellene vetni a vagyonelemek Pénzről vagyonról értelmesen (tozsdefigyelo.com)növekedésével.."

Erre én: Ok. Vesd össze. Idézet tőlem:

"Akkor ne kenegessél, ne példálózzál, hanem vesd össze vazze. Lássuk a tényszerű felsorolást,"


Erre te: "A vagyonelemekkel hogy függ össze? ennyire bonyi?"

Hát a tényszerűség nevében, ez egy jól sikerült felsorolás lett. Ezt leszögezhetjük.
Na erre szokják mondani, hogy van neked eszed, Margitka, csak nem jó edényben.

Idézet tőled:

"még manyup sem fog menni neked."

Azért megpróbálom, hátha mégis megy, ha már szóvá tetted a tényszerűség hiányát.

idézet tőled:

" A számlákat magáncégek vezették így fennállt a lehetősége a tömeges nyugdíjkifizetés előtt csődöt jelentenek "

Margitka. Ezt a mi nyelvünkön úgy hívjuk, hogy feltételezés. A tény pedig az, hogy a vajdád ellopta és elégette, mert már nincs.
Követeled a tényszerűséget, miközben fingod nincs mit jelent. De ha már a vagyonelemek kérdését feszegeted. A tény az, hogy 3000 milliárd egy bankszámlán, azért már lefedi a vagyonelem fogalmát. Ezt a vagyonelemet pedig valahogy elfelejtettétek emlegetni, mikor habzott a szátok a szocik adósságnövelésének emlegetésekor. Ha ezt amegtakarítást levesszük az adósságnövelésükből, az egyenleg 7000 milliárd nyóc évre. A vajdádé meg 22000 a 14 évre. Soroljad hát a vagyonelemeket, ami ezt lefedi.

Ne a menóráért aggódjál more. Az a rabbik dolga, nem a vajdacsicskáké.:)

Teee. Az megvan, hogy a vajdád a másik nagyszülői ágon zsidó? Benne volt az önéletrajzában, mikor még libernyák volt és büszke volt az ősőkre.

Na erről meg most eszembe jutott a gazdád keményvonalas neoliberális gazdaságpolitikája, amit a múltkor említettem, mikor a neoliberális szart dobáltad. Aztán szépen elsunnyogtad a választ. Látod, így kéne ezzel az adósságnövelési kérdéssel is, mert legalább akkora beégés.

Dopeman

#867832 Koffein Előzmény: #867831

úgy értem, hogy változott, hogy pár éve tüntikre járt, orbán fejet rugdosott, kőkeményen ellenzékieskedett, most meg tök racionálisan gondolkodik... nem sokan képesek erre...

Dopeman

#867831 Spade Előzmény: #867829

Miért fordult volna a világ? dopeman teljesen racionálisan (mert a piacból él) arra szavaz akinél jobban él. és ha orbán beindítja a gazdaságot akkor megmondta h rá szavaz, ennyi. Most miért kéne a már másfél év óta a sárga bicikli sávokon kívül semmit nem csináló csak panaszkodó karigerit támogatnia? vagy a brutális adóemeléseket tervező gyurcsányra szavaznia aki mindig is tökhülye volt a gazdasághoz és brutális adóemeléseket tervez, szja emelése 35%-ra, ingatlan adó, vagyon adó, iparűzési adó vaskos emelése, kata kinyírása, nyereség adó megduplázása, a migrik beengedését már ne is említsük. Ki az a hülye aki ezt végiggondolva gyurcsányra szavazna ? Aki mégis megteszi már 2022 szeptemberében ahogy 2006-ban is a legjobban fog hőbörögni h őt gyurcsány átbaszta, de hiába, előtte kellett volna gondolkodni h mikor volt amikor valaha is a zemberek érdekét nézte

Legalább meglenne az áto…

#867779 Illuzio Előzmény: #867775

Legalább meglenne az átoltottság és a pórnép is részesülhetne a nagy javak elosztásából. USA 2000 dodó/fő Mo.fityisz/fő ugyan olyan pénznyomda mellett, így legalább egy bizonyos réteget rá lehetne venni az orosz vagy kínai vakcina beadására. Szavazat vásárlás és megfelelés a keleti fronton.

Lila hazaárulók szintet …

#867775 walex

Lila hazaárulók szintet léptek, pénzosztás oltás beadásért.

Van-e még lejjebb?