Regisztráció Elfelejtett jelszó

Magyarország

emigrálnak egyik helyről a másikra :)

#867848 Láma Előzmény: #867556

Tán még el is pityeredtél egy kicsit? Az adjonisten megvolt már ezelőtt vagy tíz évvel. Aztán meg csodálkozol a fogadjisteneken. ÍJ. Már akkortájt láttam, hogy egy szép barátság kezdődik.

emigrálnak egyik helyről a másikra :)

#867847 Láma Előzmény: #867520

Nemrég még ennyi telt tőle egy ilyen helyzetben:

Írhatnám, hogy zsidó vagy, de nem írom. :D Frappáns, mi?

Fejlődik. Nem hiába trenírozom. Büszke is vagyok rá. :)

Megnéztem az előbb a lováriban, hogy tudjam mire számítsak. Nincs szavuk a tényre és a feltételezésre. :D

emigrálnak egyik helyről a másikra :)

#867846 Láma Előzmény: #867511

Hmmm. Elcsesztem a választ. Véletlen Koffeinnak küldtem, mégis magadra ismertél. Akkor úgy néz ki találó volt. :)


"A vagyonelemekkel hogy függ össze? ennyire bonyi?"

Maaargit. Te javasoltad, hogy össze kéne vetni. Most meg megkérdezed, hogyan függ össze? Nóórmális? """"""""""""""" Ezek a jelek arra valók az intelligens népek írásos kommunikációja közben, hogy jelezzék: ez idézet. Mivel a te írásod van a jelek között, ez azt jelenti, hogy tőled idéztem. Érted Margitka? Látom mindig le kell írnom ezután, hogy kitől való az idézet, mert a saját gondolataidat sem ismered föl másnap.

Ezt írtad:
"Az adósságot össze kellene vetni a vagyonelemek Pénzről vagyonról értelmesen (tozsdefigyelo.com)növekedésével.."

Erre én: Ok. Vesd össze. Idézet tőlem:

"Akkor ne kenegessél, ne példálózzál, hanem vesd össze vazze. Lássuk a tényszerű felsorolást,"


Erre te: "A vagyonelemekkel hogy függ össze? ennyire bonyi?"

Hát a tényszerűség nevében, ez egy jól sikerült felsorolás lett. Ezt leszögezhetjük.
Na erre szokják mondani, hogy van neked eszed, Margitka, csak nem jó edényben.

Idézet tőled:

"még manyup sem fog menni neked."

Azért megpróbálom, hátha mégis megy, ha már szóvá tetted a tényszerűség hiányát.

idézet tőled:

" A számlákat magáncégek vezették így fennállt a lehetősége a tömeges nyugdíjkifizetés előtt csődöt jelentenek "

Margitka. Ezt a mi nyelvünkön úgy hívjuk, hogy feltételezés. A tény pedig az, hogy a vajdád ellopta és elégette, mert már nincs.
Követeled a tényszerűséget, miközben fingod nincs mit jelent. De ha már a vagyonelemek kérdését feszegeted. A tény az, hogy 3000 milliárd egy bankszámlán, azért már lefedi a vagyonelem fogalmát. Ezt a vagyonelemet pedig valahogy elfelejtettétek emlegetni, mikor habzott a szátok a szocik adósságnövelésének emlegetésekor. Ha ezt amegtakarítást levesszük az adósságnövelésükből, az egyenleg 7000 milliárd nyóc évre. A vajdádé meg 22000 a 14 évre. Soroljad hát a vagyonelemeket, ami ezt lefedi.

Ne a menóráért aggódjál more. Az a rabbik dolga, nem a vajdacsicskáké.:)

Teee. Az megvan, hogy a vajdád a másik nagyszülői ágon zsidó? Benne volt az önéletrajzában, mikor még libernyák volt és büszke volt az ősőkre.

Na erről meg most eszembe jutott a gazdád keményvonalas neoliberális gazdaságpolitikája, amit a múltkor említettem, mikor a neoliberális szart dobáltad. Aztán szépen elsunnyogtad a választ. Látod, így kéne ezzel az adósságnövelési kérdéssel is, mert legalább akkora beégés.

Dopeman

#867832 Koffein Előzmény: #867831

úgy értem, hogy változott, hogy pár éve tüntikre járt, orbán fejet rugdosott, kőkeményen ellenzékieskedett, most meg tök racionálisan gondolkodik... nem sokan képesek erre...

Dopeman

#867831 Spade Előzmény: #867829

Miért fordult volna a világ? dopeman teljesen racionálisan (mert a piacból él) arra szavaz akinél jobban él. és ha orbán beindítja a gazdaságot akkor megmondta h rá szavaz, ennyi. Most miért kéne a már másfél év óta a sárga bicikli sávokon kívül semmit nem csináló csak panaszkodó karigerit támogatnia? vagy a brutális adóemeléseket tervező gyurcsányra szavaznia aki mindig is tökhülye volt a gazdasághoz és brutális adóemeléseket tervez, szja emelése 35%-ra, ingatlan adó, vagyon adó, iparűzési adó vaskos emelése, kata kinyírása, nyereség adó megduplázása, a migrik beengedését már ne is említsük. Ki az a hülye aki ezt végiggondolva gyurcsányra szavazna ? Aki mégis megteszi már 2022 szeptemberében ahogy 2006-ban is a legjobban fog hőbörögni h őt gyurcsány átbaszta, de hiába, előtte kellett volna gondolkodni h mikor volt amikor valaha is a zemberek érdekét nézte

Legalább meglenne az áto…

#867779 Illuzio Előzmény: #867775

Legalább meglenne az átoltottság és a pórnép is részesülhetne a nagy javak elosztásából. USA 2000 dodó/fő Mo.fityisz/fő ugyan olyan pénznyomda mellett, így legalább egy bizonyos réteget rá lehetne venni az orosz vagy kínai vakcina beadására. Szavazat vásárlás és megfelelés a keleti fronton.

Lila hazaárulók szintet …

#867775 walex

Lila hazaárulók szintet léptek, pénzosztás oltás beadásért.

Van-e még lejjebb?

20 milliárdos nyereséget ért el tavaly a Duna Aszfalt

#867745 Ibiza Előzmény: #867724

2019 árbev: 157.456 adózott 24.350

2020 3né. 132,740m adózott 19,815 ha felszorzod évesre akkor 176.986 árbev. de gondolom nem az okt-dec-ig van a legerősebb árbevételük így fals lehet ez a szám.

És gondolom tudod a készlet is növeli az adóalapot.
És a munkabérek is sokkal többe kerültek

2019ben teljes évre 2,932m

2020ban a 9hóra 4,98m !!
Kb ez lehet az üzleti modelljük az árbev 12-14%a az adózott nyereség.

Nem könnyű egy ekkori céget fenntartani.

20 milliárdos nyereséget ért el tavaly a Duna Aszfalt

#867724 Illuzio Előzmény: #867719

Olvasd el újra. Adózott és nemadózás előtti eredmény 24.5 m. 2019-ben.Az ide eredmény 9 hónap alatt 20 m. utána zrt. Ejnye-bejnye.

Moslékkoalíció dörzsölhe…

#867720 walex

Moslékkoalíció dörzsölheti a tenyerét, egyre inkább beavatkozik a bluefos a libsibalos demokrácia jegyében a politikába.

https://magyarjelen.hu/ne-a-techoriasok-dontsek-el...

Fityesz a hülye, hogy még nem mentek neki ezeknek a cégeknek, előbb-utóbb sorra fognak kerülni ők is. Főleg, ha néhány nagyobb letiltással meglehet a moslékosok győzelme.

20 milliárdos nyereséget ért el tavaly a Duna Aszfalt

#867719 Ibiza

Index - Gazdaság - 20 milliárdos nyereséget ért el tavaly a Duna Aszfalt

egy kis számtan a birkáknak.. akik nyomják a szájukba adott LOP LOP LOP mantrát..

157mrd forgalom 19,8mrd nyereség ez forgalomarányosan 12,61%
ami nem egy nagy pukkanás.. nagyok a számok ezért nagyok az összegek. Ez nyereség nem osztalék. Ebből kell fenntartani a teljes infrastruktúrát fizetni a béreket (1871fő) a hiteleket, amíg nincs új bevétel. Bárki lekérheti a cég mérlegét és elmerenghet.

brexit után

#867654 Koffein Előzmény: #867636

Fene tudja, nagy a káosz https://telex.hu/szorakozas/2021/01/11/radiohead-t... az tisztán látszódik, hogy megy a sárdobálás :)

csak ő tudja, vagy így könnyebben tud majd eu-ba mozogni, majd miután nem lesz miniszter a fia, akkor rajta keresztül könnyebben tudja kérvényezni... a kis ember, meg le van csinálva :)

Ha itt is lesz huxit, ami most még elképzelhetetlen, ugyan ilyesmire számítok, a világpolgár politikusaink családja valahol az eu-ba szétszóródva kettősállampolgárként...

Másként, szép lezárása Anglia világmeghódításának, fél világ az övék volt, most meg bezárkóznak, és a saját birodalmuk is szétesik...

brexit után

#867636 Ibiza Előzmény: #867635

vízummentesség megmaradt nem? mondjuk dolgozni lehet kell.
Méé a franciák jobbak?

brexit után

#867635 Koffein Előzmény: #867633

mié? mié? hát a kelet európai migránsok miatt léptek ki :)

most ébrednek, valamelyik nap jött szembe egy cikk, hogy a zenészekbe most tudatosult, hogy eu-ba nincs koncert vízum nélkül, oszt megy a hiszti :D

vicc az egészben, hogy boris johnsonék annyira akartak szabadulni az eu-tól, hogy gyorsban az apja francia állampolgárságot kért... mókás :)

brexit után

#867633 Ibiza Előzmény: #867627

egyrészt nem értem miért léptek be ha után kilépnek.
Másrészt értem mert nem akarnak az USE része lenni a közös adózással
Érdekes módon a halászaton nem tudtak megegyezni.. ekkora ágazat ez?
Azt viszont olvastam a skótok nyakán maradt egy csomó hal..

brexit után

#867627 Spade

érdemes megnézni végig milyen a helyzet az (vám)áruforgalomban és a végét mit mondanak a magyarok a brexit utánról


Jobbik

#867613 TrendMan Előzmény: #867612

Miért bántod?

Utazni jó, világot látni jó, volt egy mediterrán kiruccanása, az ilyen lehetőségeket ki kell használni, nem?