Regisztráció Elfelejtett jelszó

emigrálnak egyik helyről a másikra :)

Láma Előzmény: #867511

Hmmm. Elcsesztem a választ. Véletlen Koffeinnak küldtem, mégis magadra ismertél. Akkor úgy néz ki találó volt. :)


"A vagyonelemekkel hogy függ össze? ennyire bonyi?"

Maaargit. Te javasoltad, hogy össze kéne vetni. Most meg megkérdezed, hogyan függ össze? Nóórmális? """"""""""""""" Ezek a jelek arra valók az intelligens népek írásos kommunikációja közben, hogy jelezzék: ez idézet. Mivel a te írásod van a jelek között, ez azt jelenti, hogy tőled idéztem. Érted Margitka? Látom mindig le kell írnom ezután, hogy kitől való az idézet, mert a saját gondolataidat sem ismered föl másnap.

Ezt írtad:
"Az adósságot össze kellene vetni a vagyonelemek Pénzről vagyonról értelmesen (tozsdefigyelo.com)növekedésével.."

Erre én: Ok. Vesd össze. Idézet tőlem:

"Akkor ne kenegessél, ne példálózzál, hanem vesd össze vazze. Lássuk a tényszerű felsorolást,"


Erre te: "A vagyonelemekkel hogy függ össze? ennyire bonyi?"

Hát a tényszerűség nevében, ez egy jól sikerült felsorolás lett. Ezt leszögezhetjük.
Na erre szokják mondani, hogy van neked eszed, Margitka, csak nem jó edényben.

Idézet tőled:

"még manyup sem fog menni neked."

Azért megpróbálom, hátha mégis megy, ha már szóvá tetted a tényszerűség hiányát.

idézet tőled:

" A számlákat magáncégek vezették így fennállt a lehetősége a tömeges nyugdíjkifizetés előtt csődöt jelentenek "

Margitka. Ezt a mi nyelvünkön úgy hívjuk, hogy feltételezés. A tény pedig az, hogy a vajdád ellopta és elégette, mert már nincs.
Követeled a tényszerűséget, miközben fingod nincs mit jelent. De ha már a vagyonelemek kérdését feszegeted. A tény az, hogy 3000 milliárd egy bankszámlán, azért már lefedi a vagyonelem fogalmát. Ezt a vagyonelemet pedig valahogy elfelejtettétek emlegetni, mikor habzott a szátok a szocik adósságnövelésének emlegetésekor. Ha ezt amegtakarítást levesszük az adósságnövelésükből, az egyenleg 7000 milliárd nyóc évre. A vajdádé meg 22000 a 14 évre. Soroljad hát a vagyonelemeket, ami ezt lefedi.

Ne a menóráért aggódjál more. Az a rabbik dolga, nem a vajdacsicskáké.:)

Teee. Az megvan, hogy a vajdád a másik nagyszülői ágon zsidó? Benne volt az önéletrajzában, mikor még libernyák volt és büszke volt az ősőkre.

Na erről meg most eszembe jutott a gazdád keményvonalas neoliberális gazdaságpolitikája, amit a múltkor említettem, mikor a neoliberális szart dobáltad. Aztán szépen elsunnyogtad a választ. Látod, így kéne ezzel az adósságnövelési kérdéssel is, mert legalább akkora beégés.