Találtam egy video-t, amely szintén arra keresi a választ fel, vagy le. Ebben ugyan azt elemzik, mint amit a pf. cikkel hivatkoztam -a piachoz felmegy e az értékeltség, vagy az értékeltséghez jön le a piac:..ha drasztikusan nem javul a cégek jövedelmezősége, igen akkor nagy(obb) zakóra számítok és ez lehet pont a Q IV. fogja hozni - az összeomlás és világvége v.színű elmarad ... ha csak meteorit, vagy mutáns Covid nem kerül be a képbe...
látványos javulás esetén viszont még nagyobb up-ra számítanék




