Most úgy látszik, a DAX-tól (is) minden kitelik, akár 12400 környéke is.
Most úgy látszik, a DAX-tól (is) minden kitelik, akár 12400 környéke is.
Mindenesetre még az sem dőlt el, hogy az emelkedő kék csatorna alját teszteli vissza 12.400 környékével, vagy a csökkenő piros csatorna alját 12.050 környékével.
Egyelőre én a 12.050-re számítok.
-----------------------------------------------------------------------
Hmmm!

--------------------------------------------------------------------
Na csak már a vereség gondolata is elérte!
Lenthor, egyelőre igazad lett a lefordulással. A, B, C volt a legutolsó három hullám, így szabályos volt a forduló.
ott csak egy B hullám lenne, nem kell mindent egy emelkedés impulzusának tekinteni, onnan lehet egy C vissza 11000 alá
a FEDes hülyeséget meg nem kell eröltetni, nem ők veszik a részvényeket
na hívhattok kontra indinek:)
No már 13.000 kergetése -hát az már egy másik dimenzió lesz ha tényleg elmegy odáig, mert akkor vissza került az emelkedő csatiba, aminek a teteje 14.350 környéke - 1.618 fibo = 14.298,2, azaz tízennégyezerkettőszázkilencvennyolc juro-:)
Na-nemááá!-:)
Májusban volt egy ehhez hasonló menetelése a daxnak. Akkor ha jól emlékszem 2 nap alatt ment 1800 pontot. 11000 - 12860. Tehát lehetne ez a cél ár.
Ma 200 felett...ez nem most fog megállni árgus szemekkel nézem a 12.241 0.5 és 0.382 12.459 -t...ha azon is átmegy akkor egyedül Lenthor lesz aki tippelni meri hova, de hova...
Egy-csak egy gondolkoztat el túl gyors, túl hirtelen a felfele...-:)
várjuk meg a 13000et ott mit fog csinálni
Lenthor el kell engedni
Talán van egy lehetőség 12.150-ről a fordulásra.
22 óráig még csinálhat egy felső tüskét óráson!
A DAX úgy érzem felmegy Lenthor előző chartjának 0.382-0.5 Fibo szintjei közé, és esetleg onnan fordul.