Regisztráció Elfelejtett jelszó

De30 (GDAXI)

dax

#864458 Lenthor Előzmény: #864457

Trump: "Győzni könnyű, veszíteni nem az. Nekem sosem az."

--------------------------------------------------------------------

Na csak már a vereség gondolata is elérte!

dax

#864457 KB58 Előzmény: #864449

Lenthor, egyelőre igazad lett a lefordulással. A, B, C volt a legutolsó három hullám, így szabályos volt a forduló.

dax

#864454 olika78 Előzmény: #864453

ott csak egy B hullám lenne, nem kell mindent egy emelkedés impulzusának tekinteni, onnan lehet egy C vissza 11000 alá

a FEDes hülyeséget meg nem kell eröltetni, nem ők veszik a részvényeket

na hívhattok kontra indinek:)

dax

#864453 JackOne Előzmény: #864450

No már 13.000 kergetése -hát az már egy másik dimenzió lesz ha tényleg elmegy odáig, mert akkor vissza került az emelkedő csatiba, aminek a teteje 14.350 környéke - 1.618 fibo = 14.298,2, azaz tízennégyezerkettőszázkilencvennyolc juro-:)


Na-nemááá!-:)

dax

#864452 Mr. 50% Előzmény: #864451

Májusban volt egy ehhez hasonló menetelése a daxnak. Akkor ha jól emlékszem 2 nap alatt ment 1800 pontot. 11000 - 12860. Tehát lehetne ez a cél ár.

dax

#864451 JackOne Előzmény: #864441

Ma 200 felett...ez nem most fog megállni árgus szemekkel nézem a 12.241 0.5 és 0.382 12.459 -t...ha azon is átmegy akkor egyedül Lenthor lesz aki tippelni meri hova, de hova...

Egy-csak egy gondolkoztat el túl gyors, túl hirtelen a felfele...-:)



dax

#864449 Lenthor Előzmény: #864447

Talán van egy lehetőség 12.150-ről a fordulásra.

22 óráig még csinálhat egy felső tüskét óráson!

dax

#864441 KB58 Előzmény: #864426

A DAX úgy érzem felmegy Lenthor előző chartjának 0.382-0.5 Fibo szintjei közé, és esetleg onnan fordul.