Regisztráció Elfelejtett jelszó

dax

Mr. 50% Előzmény: #865479

Szia JackOne!

Saját vélemény, de az átlag tőzsdei szereplő/kereskedő már annyira megszokta, hogy mindenből feláll a tőzsde, hogy ezen emberek továbbra is emelkedést fognak várni. Aztán meg van a valóság, hogy ehhez már nincs is igazából tüzelőanyag a kazánban. (vállalati eredmény)

Szerintem ebből nagy zakó lesz. Előtte azért még mehetnek egy kört fel, pl az óniós gazdaságélénkítő pénzek okán, hogy néhányan közvetlen utána okosan, profitot realizálhassanak.

Legutóbb ha jól emlékszem, akkor 2016 -ban volt egy több mint két hónapig tartó lejtmenet. Akkor még a mikulás rally is elmaradt és február közepéig igazi világvége hangukat uralkodott, hogy aztán minden idők legnagyobb rallyja elkezdődjön.

Kíváncsian várom a folytatást, részemről nem tartok lehetetlennek egy ehhez hasonló forgatókönyvet.