Regisztráció Elfelejtett jelszó

dax

Lenthor Előzmény: #865412

Jóreggelt, sziasztok!

Csak találgatás!

Most felvinném 13.148 környékére, majd le az EMA(200) órás vonaláig.

Utána felmehetnénk 13.460-13.500-ig.

https://invst.ly/swd86