Regisztráció Elfelejtett jelszó

dax

Mr. 50% Előzmény: #865406

Örömünnep lesz, ha egyszer végre eltakarítják ezt azorbánt. Mostanában már tényleg megkérdőjelezhető az elméje is. A trumpli melletti kiállás az USA választási finishében, majd a Bidennel való összeröffenés is előjelezte, hogy valami nagy gáz van a fejében. Aztán ez az óniós vétó, sehova sem fog számára vezetni. Most megismerték már kint is a valódi személyiségét, hogy bárkin átgázol, ha az érdeke úgy kívánja. Tiszta szívemből kívánom, hogy lehetetlenítsék el, ne engedjenek neki semmit. Aztán lassacskánt itthon is összegyűllik az a kellő számú elégedetlen szavazó, hogy aztán legkésőbb 2022-ben, végleg eltűnjön a számára méltó helyre. Bár nagyon bízom Bidenben, hogy már előtte gondja lesz rá(juk)