dax
JackOne Előzmény: #865471no erre varjatok gombot, ha sikerül - S@P és az EPS - meddig maradhat ez fent...?....vagy a vállatok nyeresége jön fel az árfolyamhoz, vagy az árfolyam megy le az EPS .hez - az úgy 2480 dolcsi ...vagy a cégeknek a 163 -ról kellene 230-ra felmenni ami 40% körüli növekedést jelentene - melyiknek nagyobb a valószínűsége...?-:) aki eltalálja az szénné fogja megát keresni a tőzsdén....
https://www.portfolio.hu/uzlet/20201119/akkora-eme...
a cikk végén van az EPS ábra- igen beszédes