Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

dax

Mr. 50% Előzmény: #865413

Szia Lenthor, jó reggelt!

Köszi a tippet.

Az S&P -t az eső trendcsatornában tényleg lefele várják?