
13.040 nél figyelni kell, mert fordulhat.
Ha 13.040-et letöri, akkor 12.960 vagy 12.900-ig eshet.
Jó reggelt Lenthor!
Ezek szerint befejezettnek tekinted a IV. hullámot és megyünk fel? Bizti?
Ez a bolond zorbán éppen most puccsulja az ónió költségvetését. I don't to be panic?
Lenne még egy lehetőség a számozásra, de nekem ez nem tetszik. A fekete "iii". hullám túl rövid az "i" és az "v".-hez képest!

Elvileg elég.
Egy kis "iv". hullámbál mennyit essen az 1. hullámon belül.
A iii. hullámtól esett 422 pontot, de nem is ez a lényeg, hogy háromszöget csinál, aminek a lényege, hogy nem megy olyan mélyre mintha a-b-c hullámok lennének.
Időben nézd meg a "ii". hullámot és nézd meg a mostani "iv." hullámot.
Már így is sokat időztünk!
Az "e" hullámnak, meg már nem is feltétel, hogy lemenjen a hsz. alsó vonalára.
