dax 2020. november 18. 7:13 Mr. 50% Előzmény: #865327 Jó reggelt Lenthor!Ezek szerint befejezettnek tekinted a IV. hullámot és megyünk fel? Bizti? Ez a bolond zorbán éppen most puccsulja az ónió költségvetését. I don't to be panic?