Regisztráció Elfelejtett jelszó

dax

Mr. 50% Előzmény: #865327

Jó reggelt Lenthor!

Ezek szerint befejezettnek tekinted a IV. hullámot és megyünk fel? Bizti?

Ez a bolond zorbán éppen most puccsulja az ónió költségvetését. I don't to be panic?