Regisztráció Elfelejtett jelszó

De30 (GDAXI)

dax

#865330 Lenthor Előzmény: #865329

13.040 nél figyelni kell, mert fordulhat.

Ha 13.040-et letöri, akkor 12.960 vagy 12.900-ig eshet.

dax

#865328 Mr. 50% Előzmény: #865327

Jó reggelt Lenthor!

Ezek szerint befejezettnek tekinted a IV. hullámot és megyünk fel? Bizti?

Ez a bolond zorbán éppen most puccsulja az ónió költségvetését. I don't to be panic?

dax

#865300 Lenthor Előzmény: #865299

Elvileg elég.

Egy kis "iv". hullámbál mennyit essen az 1. hullámon belül.

A iii. hullámtól esett 422 pontot, de nem is ez a lényeg, hogy háromszöget csinál, aminek a lényege, hogy nem megy olyan mélyre mintha a-b-c hullámok lennének.

Időben nézd meg a "ii". hullámot és nézd meg a mostani "iv." hullámot.

Már így is sokat időztünk!

Az "e" hullámnak, meg már nem is feltétel, hogy lemenjen a hsz. alsó vonalára.