dax
Lenthor Előzmény: #865299Elvileg elég.
Egy kis "iv". hullámbál mennyit essen az 1. hullámon belül.
A iii. hullámtól esett 422 pontot, de nem is ez a lényeg, hogy háromszöget csinál, aminek a lényege, hogy nem megy olyan mélyre mintha a-b-c hullámok lennének.
Időben nézd meg a "ii". hullámot és nézd meg a mostani "iv." hullámot.
Már így is sokat időztünk!
Az "e" hullámnak, meg már nem is feltétel, hogy lemenjen a hsz. alsó vonalára.
