Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

dax

Lenthor Előzmény: #865290

Sziasztok, jó reggelt!

Folytatás következik!

Az "e" pont már nagyon kiszámíthatatlan. Nem szükséges lemennie a háromszög alsó szárára, de előfordulhat, hogy kicsit még lejjebb is eshet.

Az EMA(200( órásra azért is írtam, hogy szerepe lehet, mert találkozhat az "e" ponttal és onnan fordul fel az "v". hullámra.

EMA(200) órás folyamatosan emelkedik, jelenleg 12.892.

https://invst.ly/suut1