Regisztráció Elfelejtett jelszó

De30 (GDAXI)

dax

#864362 Lenthor Előzmény: #864361

Akinek jó a szeme, az láthatja a betett képen, de a linkre kattintva kinagyítva is megtekintheti.

dax

#864360 Mr. 50% Előzmény: #864359

Ma az amerikai elnöválasztás napján már nem gondolnám, hogy a 12400 szintig felnézne. Igazából (időben) már innen is esnie kellene. Persze minden is lehetséges.

dax

#864359 Lenthor Előzmény: #864357

Mindenesetre még az sem dőlt el, hogy az emelkedő kék csatorna alját teszteli vissza 12.400 környékével, vagy a csökkenő piros csatorna alját 12.050 környékével.

Egyelőre én a 12.050-re számítok.

https://invst.ly/soxxz


dax

#864357 Lenthor Előzmény: #864301

Lenthor Előzmény: #864271

Ezt a 12.050 visszatesztet szerettem volna, de nem engedik.

Utána, akár 10.243 is lehetne.

https://invst.ly/snqw2

----------------------------------------------------------------------------

Sziasztok jó reggelt!

Elérkeztünk a nagy naphoz, amikor sokat lehet keresni vagy a teljes tőkét elégetni.

Most nem is a támaszok és ellenállások a lényegesek, mert ma mint a kés a vajon úgy mehetünk át.

300-400-500 pontos le - fel rángatások lehetnek.

Alapvetően én a lefelé iránynak nagyobb valószínűségét jósolom.

Ma még USA választásig felmehetünk 12.000 fölé, hogy majd elinduljon a heves mozgás.

10.243 környékére várom, de ez nem egyenletes szabadeséssel érnénk el, hanem mint írtam több száz pont le-fel mozgással. A nagy eséshez 11.500 alá kell esni.

Ha kedden 22 óráig jól kieste magát, akkor nem elképzelhetetlen, hogy szerda reggel réssel felfelé nyitunk, hogy a kisbefektetők lemaradjanak a jó belépési lehetőségről.

01.00 után már tudok kereskedni, ezért ma lehetséges, hogy nem megyek aludni.

Szóval óvatosan, stopot használni és amikor tisztességes haszon van a megnyitott pozíción azt eltenni, mert lehet, hogy fél óra múlva már veszteség lesz rajta.

Dax

#864352 Koffein Előzmény: #864350

fasza, emberünk közel keleten érzi magát... kíváncsi leszek, hogy holnap megütik-e a bécsi tőzsdét..