Regisztráció Elfelejtett jelszó

De30 (GDAXI)

dax

#861921 Lenthor Előzmény: #861920

09.55

Német munkanélküliségi változás

xxxK 42K 69K

10 óra

German Prelim GDP q/q

xxx% -9.0% -2.2%

Megindíthatja a mozgást!


dax

#861920 Mr. 50% Előzmény: #861919

Sziasztok!

Köszi Lenthor a gondolataidat. A volumen hiánya a leginkább az oka annak ami most van. (harmada a szokásosnak. 60-70milliárd/nap) Reggel 8:00 -kor meg sem mozdult a chart. Azért ilyent is ritkán látni. Egyébként egyetértek veled, felfelé fog menni. Ha esni akart volna azt már megtette volna, hisz minden körülmény adott hozzá.

dax

#861919 Lenthor Előzmény: #861918

Az RSI is igazolja, hogy kellene még egy emelkedésnek lenni.

Ugye a 3. és a iii. hullámoknál a legmagasabb az RSI.

Most az "5/iii." hullámnál is magasra szökött, majd a negyedik hullámra jellemző 40% környékére esett, ahol lehetne az "5/iv" hullám.

https://invst.ly/rm8zo


dax

#861915 Lenthor Előzmény: #861914

A 4 órás Stochastic fent van, amiből általában arra lehet következtetni, hogy esnie kell.

De, nem minden esetben!

Berajzoltam egy korábbi esetet, amikor szintén fent volt és emelkedés közben a Stochastic fent oldalazott.

Azért is érdekes, mert a napos Stochastic viszont lent van és emelkedni akar.

https://invst.ly/rm8dh


dax

#861912 Lenthor Előzmény: #861911

Ha már betettem, hogy:

- 12.900 fölé kellene nézni, hogy a bikák fellélegezhessenek

akkor beteszem azt is, hogy a medvék mikor lélegezhetnek fel:

- 12746-12.697 rés betöltésével a medvék irányítanának!

dax

#861911 Lenthor Előzmény: #861878
Lenthor Előzmény: #861871

Sziasztok, jó reggelt!

Nos, kérdés, hogy tud-e még 12.800-12.850 fölé nézni?

12.850 felett megpróbálkozhat a rés betöltésével 12.995-ön, ami kb. az ék alja lenne.

Itt kellene az erejét nagyon összeszednie, mert nem lenne könnyű áttörni. Felfelé 13.080-13.200 és a mágikus 13.435 lenne.

Ha, viszont elgyengül és már 12.800-12.850 is kemény diónak bizonyul, akkor 12.635, sőt 12.400 is lehet belőle.

Szerintem elkezdett gyengülni, de mint a közmondás is mondja "döglött macska nagyot pattan" így a bikában is lehet egy utolsó rúgás.

Még legalább a 12.995-re gyúrok, de már óvatosan!

https://invst.ly/rlplj

---------------------------------------------------------------------

Sziasztok, jó reggelt!

A tegnap betett elképzelés (lehetőség) továbbra is fenn maradt. 12.900 fölé kellene nézni, hogy a bikák fellélegezhessenek és akkor jöhetne legalább a 12.995 és talán a többi célár felfelé.

Van viszont egy "zászló" lehetőség lefelé, amire érdemes figyelni!

https://invst.ly/rm7kq


S&P500

#861910 KB58 Előzmény: #861909

A W alakú sokkal reálisabb lenne, még ha nem is azt terveztek. Hiba csúszhatna már a számításukba...

S&P500

#861909 Lenthor Előzmény: #861908

Ezért van nekem a DAX-nál a mágikus szám 13.435.

Messze van, de minden lehetséges, ha "V" alakú korrekciót terveztek nekünk.

S&P500

#861908 KB58 Előzmény: #861907

Ez igaz lehet(ne). Azért számomra "érdekes", ha a jelenlegi ATH közeli árfolyam lenne a beárazás.

S&P500

#861907 Lenthor Előzmény: #861906

Azért holnap a -35%-os GDP publikálása után csak nem fog szárnyalni?

--------------------------------------------------

Ha Te tudod, akkor már régen tudják a bennfentesek!

Akkor viszont már rég be is árazták, tehát nincs hírértéke.

S&P500

#861906 KB58 Előzmény: #861904

Köszönöm. Tulajdonképpen oda, 3276-ra akartam betenni egy short megbízást, de úgy megindulni látszott lefelé, hogy szinte dühből rányitottam egy shortot. Ilyenkor szinte mindig a legalját szoktam elkapni a short nyitással.

Azért holnap a -35%-os GDP publikálása után csak nem fog szárnyalni?

S&P500

#861904 Lenthor Előzmény: #861902

Ha a "ii" hullám (ami nem biztos) akkor mint betettem 3.276 környékén le kellene fordulnia.

De, mint írtam távolról sem biztos, hogy már lefelé megyünk.

Nekem a DAX-nál is hiányzik egy 5. hullám felfelé.

S&P500

#861902 KB58 Előzmény: #861901

Lenthor, ma milyen S&P zárót vársz 22 órakor a Powell beszéd után?

21:05-kor nyitottam egy S&P CFD shortot (így csak én tudom eltalálni egy hullám legalját a short nyitásra). Te mit tennél ezzel?