Regisztráció Elfelejtett jelszó

dax

Mr. 50% Előzmény: #861919

Sziasztok!

Köszi Lenthor a gondolataidat. A volumen hiánya a leginkább az oka annak ami most van. (harmada a szokásosnak. 60-70milliárd/nap) Reggel 8:00 -kor meg sem mozdult a chart. Azért ilyent is ritkán látni. Egyébként egyetértek veled, felfelé fog menni. Ha esni akart volna azt már megtette volna, hisz minden körülmény adott hozzá.