Regisztráció Elfelejtett jelszó

S&P500

Lenthor Előzmény: #861902

Ha a "ii" hullám (ami nem biztos) akkor mint betettem 3.276 környékén le kellene fordulnia.

De, mint írtam távolról sem biztos, hogy már lefelé megyünk.

Nekem a DAX-nál is hiányzik egy 5. hullám felfelé.