Regisztráció Elfelejtett jelszó

dax

Lenthor Előzmény: #861918

Az RSI is igazolja, hogy kellene még egy emelkedésnek lenni.

Ugye a 3. és a iii. hullámoknál a legmagasabb az RSI.

Most az "5/iii." hullámnál is magasra szökött, majd a negyedik hullámra jellemző 40% környékére esett, ahol lehetne az "5/iv" hullám.

https://invst.ly/rm8zo