dax
Lenthor Előzmény: #861918Az RSI is igazolja, hogy kellene még egy emelkedésnek lenni.
Ugye a 3. és a iii. hullámoknál a legmagasabb az RSI.
Most az "5/iii." hullámnál is magasra szökött, majd a negyedik hullámra jellemző 40% környékére esett, ahol lehetne az "5/iv" hullám.
