Regisztráció Elfelejtett jelszó

S&P500

KB58 Előzmény: #861901

Lenthor, ma milyen S&P zárót vársz 22 órakor a Powell beszéd után?

21:05-kor nyitottam egy S&P CFD shortot (így csak én tudom eltalálni egy hullám legalját a short nyitásra). Te mit tennél ezzel?