Regisztráció Elfelejtett jelszó

S&P500

Lenthor Előzmény: #861906

Azért holnap a -35%-os GDP publikálása után csak nem fog szárnyalni?

--------------------------------------------------

Ha Te tudod, akkor már régen tudják a bennfentesek!

Akkor viszont már rég be is árazták, tehát nincs hírértéke.