S&P500
Lenthor Előzmény: #861906Azért holnap a -35%-os GDP publikálása után csak nem fog szárnyalni?
--------------------------------------------------
Ha Te tudod, akkor már régen tudják a bennfentesek!
Akkor viszont már rég be is árazták, tehát nincs hírértéke.