dax
Lenthor Előzmény: #861914A 4 órás Stochastic fent van, amiből általában arra lehet következtetni, hogy esnie kell.
De, nem minden esetben!
Berajzoltam egy korábbi esetet, amikor szintén fent volt és emelkedés közben a Stochastic fent oldalazott.
Azért is érdekes, mert a napos Stochastic viszont lent van és emelkedni akar.
