Regisztráció Elfelejtett jelszó

dax

Lenthor Előzmény: #861914

A 4 órás Stochastic fent van, amiből általában arra lehet következtetni, hogy esnie kell.

De, nem minden esetben!

Berajzoltam egy korábbi esetet, amikor szintén fent volt és emelkedés közben a Stochastic fent oldalazott.

Azért is érdekes, mert a napos Stochastic viszont lent van és emelkedni akar.

https://invst.ly/rm8dh