Regisztráció Elfelejtett jelszó

Magyarország

az agyatlan zombihoz:"mi…

#846360 tozsdenyul Előzmény: #846358

az agyatlan zombihoz:

"mint pl soros, gyurcsány,migráns, o1g, stb ilyen világot élünk. a pillanatnyi buborék határozza meg az átlag emberek témáját, fantáziáját.."

A buborék nem magától van, 3x visszaszavaztad már. (Más helyeken ezek a buborékok nem léteznek)


Ha pedig azt mondod, hogy nincs mit tenni, ilyen a pszichológia (nem magától ilyen tenni kell érte lásd fentiek)

Akkor is van mit tenned személyesen. Pl elmehetsz. Vagy helyben teszel.

De te egyik sem vagy.

Te azt mondod, nincs mit tenni, söt, aki höbörög, az hülye, vagy gyülölködö, vagy valami egyéb személyeskedö billog.

Miközben ezer jele van hogy ténylegesen benne ülsz, a lassan melegedö lábasban.

Ettöl gondollak zombinak. Malacnak. Lábasban békának. Nem elsösorban minösítés, akárhogy erölködik matgab, hanem helyzetleírás a lényeg. A minösítés éle mint felrázás van ott.

Minösíteni matgabot minösítem, mert ö tekeri fel szándékosan a lángot a te lábosod alatt. Persze hogy egy náci geci, senki más nem mutat rá, nem nevezi nevén a dolgokat, nem szedi ki belöle a valós gondolatait, csak én, persze hogy rohamot kap:)


És nézd meg, folyamatosan velem foglalkozol, velem személyeskedsz, nem a témával, és nem pl matgab felvetésével.

Hidd el nekem kurva mindegy, de magam részéröl rendkívül tanulságosnak gondolom a pótcselekvéses, feltett kezü hozzáállásod.

Tudod, zimbardo:))

A tömeg pszichológiájából éppen a személyes cselekvés adódik, mint megoldás...

értem, amit mondasz, de …

#846358 Koffein Előzmény: #846350

értem, amit mondasz, de én azt mondom, hogy ez több dimenziós sztori, de te egy dimenzióba gondolkodsz.

gondoljuk végig, a beteg, amikor bemegy a kórházba, egyáltalán nem arra gondol, hogy miért ilyen szar a helyzet, hanem arra, hogy meggyógyítsák, a folyamatokba nem gondol bele. úgy van vele, hogy fizeti a tb-t, lássák el, mint amikor bemegy a boltba. de tudjuk, ez nem így van, más a konstrukció, a folyamat...

az elmúlt napokba nem egy dokival beszéltem, hogy megértsem a folyamatokat, ami az adott kórházba volt/van (habár nem sokra jutottam) de ezt a beteg nem fogja megtenni, mert a legkisebb gondja is nagyobb.

amikor választások vannak, addigra az átlag ember más hevületbe van, az egészségügy eltörpül abban a katyvaszba, amit elé raknak... mint pl soros, gyurcsány,migráns, o1g, stb ilyen világot élünk. a pillanatnyi buborék határozza meg az átlag emberek témáját, fantáziáját..

ezért is mondom, hogy ez több szintű sztori, amire a kormány ráérzett, irányít. az emberek, az egészsügy miatt nem mennek ki az utcára, mert nem érzik át, de egy 100 ft.-os internetadó miatt kimennek, azt átérzik... az más kérdés, hogy majd ha valami bajuk lesz, azt is megérzik, csak később, de akkor már nem tudnak kimenni tüntizni, mert a betegségük a legnagyobb bajuk, minthogy tüntikézzenek... és ezt szorozd meg több ezer hatással, ami az embereket éri nap mint nap... az egészségügy csak egy az összes közül, ami fontos, de ha rangsorolni kéne, nem biztos, hogy ezt tennék az elsők közé a napi problémájuk közt (kivéve a betegeket ugyebár)...

gyűlöletre példa: "nyugdíjas malacok meg kedélyesen csevegnek a levágásukról elmélkedö "jó fejekkel", vagy "Neked, meg a hasonló agyatlan zombiknak" .... ezért írtam, pihenni kéne, elengedni az országot egy kis időre... olvasni hararit, petersont, zimbardot stb, hogy megértsd a pszichológiai folyamatokat, ami lejátszódik a választó tömegben...

sértésektöl te inkább ne…

#846357 tozsdenyul Előzmény: #846354

sértésektöl te inkább ne elemezgess már, az emberi alávalóságnak és pofátlanságnak is legyen már határa azért

Zsidózol is kapásból egy kicsit mellé, azta )

Taps

Nem vagyok egyébként zsidó, csak hogy helyére tegyük, és hogy helyére tegyük folyamatosan komcsizod a családomat akik amúgy akkor is komcsiellenesek voltak, a magyar hazáért, amikor belehalni lehetett és haltak is, és miután többedszer kértelek, hogy ezt ne.

És folyamatosan tolod az alpári lényedböl, állj már le picinyem, szerinted hol a határ?

Eleve családdal személyeskedni egy fórumon?

A többieknek: a malac annak metaforája, hogy jófejnek tartjuk, söt megszavazzuk azt, aki bevallottan azt tervezi hogy majd levág minket ha elértük a kort. (Pl matgab)

Feltételek egyikéül meg azt kértem, hogy a te családomat gyalázó hsz-eidet takarítsák el a picsába. Ami még azóta sem történt meg.

Borzasztó szemét vagyok hogy ilyeneket kérek.

Örült nagy pofád lett azért, hallod.

Örülök neki mert ilyenkor érik az életben a pofon:)

a kiinduló felvetés a ne…

#846355 tozsdenyul

a kiinduló felvetés a nemnáci nemfasiszta matgabtól az egészségügy bajaira:

"Aztán azok akik megtehetik, hogy támogatják idős szüleik ellátását, azok szülei túl fogják élni meg a gazdag nyugdíjasok, a csóró kisnyugdíjasok meg a rendszerváltás áldozatai lesznek. Ha ezt nem csinálják meg, akkor meg az egész magyar társadalom fog vesztes lenni. Ez egy háború a korrupció ellen és háborút nem lehet áldozatok nélkül megvívni."

Csak hogy a lényegen csámcsogjatok, ahelyett hogy megállás nélkül velem és családommal személyeskedtek, mint az nagyon értelmes fórumozókhoz illik:)

Nem miattam meg a belém szorult gyülölet miatt kell aggódni. De ha az kell, nem bánom, nem nekem fáj az se :)


azért a malacka kifejezé…

#846354 matgab Előzmény: #846350

azért a malacka kifejezés, az kellően nagy sértés abból a kultúrából, amit nyuszi képvisel- azt ne felejtsük. Ugye a disznó az érinthetetlen...

CSak hogy értsük a finom célzásokat és a helyére tegyük, hogy kiről mit gondol.


"És volt annyi eszem, hogy elhúzzak egy olyan országból," Na ennek nagyon örülök nyuszi, akkor már csak innen a Fórumról kellene lelécelned, úgy ahogy ígérted -mielőtt eszedbe jutott volna, hogy feltételeket szabsz a lelépésedhez... Tedd be még feltételnek, hogy orbán is mondjun le, akkor elhagyod a fórumot, úgy hitelesebb lesz!

Folyamatosan a családoma…

#846352 tozsdenyul Előzmény: #846349

Folyamatosan a családomat izélni, Szüleim le ÁVH pribékezése, fórumon elmélkedni hogy kellene a magyar nyugdíjasokat eltenni láb alól, mint "megoldás" az eü gondjaira.

Hát hallod a te hozzáadott értéked aztán valami :)

De az én "gyülölködésem" a sok :)

Az értelmes magyar embereket sajnálom hogy veletek veri a sors.

Koffeinnek meg azt kívánom, élvezze ki ezt a világot amit hozol neki.

A normálisok még addig menekítsék épelméjü országba a gyerekeket, amíg tehetik. Menni, amíg már wc papír lesz a kórteremben, akkor már jó, de ha ilyen náci szarok nem lesznek megmondóemberek, meg eü stratégiaalkotók, az már élhetö is lesz.

Aki nem teheti, annak csak a péklapát marad majd sajnos.

ez a reakciód arra , hog…

#846350 tozsdenyul Előzmény: #846346

ez a reakciód arra , hogy tényszerüen irtanak téged, amihez még az ideológiai önbevallást is megkaptad ma.

Ennyi ésszel, élvezd a nyugdíjkori kiirtásodig hátralévö életed malacka.

Ui.

Nem gyülöllek, te nagyon hülye.

Az gyülöl, aki fel is vállalja hogy szive szerint kiirtana.

Én felhívtam a problémákra a figyelmet, éveken keresztül, ingyér. Mert gyülöllek, biztos azért.

Olyan problémákra hívtam fel a figyelmet, amit titkolnak elöled azok, akik gyülölnek.

És volt annyi eszem, hogy elhúzzak egy olyan országból, ahol már nyíltan is kiirtásról fantáziálnak, egy olyan országba, ahol szar liberális demokrácia van, ellenörzö intézményekkel és wc papírral a kórteremben.

Ha neked jó az, ami otthon van, és aki elégedetlenkedik, kritizál, az egy gyülölködö hülye, akkor egészségedre, élvezd te is :)

Semmi bajom nincs azzal, ha te megszavazod magadra azokat, akiknek a terve hogy te beledögölj az eü hiányába.

Én szeretem az evolúciót. A hülye malac haljon meg, az okos túlél.


nyuszi nem is írta, pedi…

#846349 matgab Előzmény: #846348

nyuszi nem is írta, pedig kíváncsi lennék, hogy vajon az 5. a 2. vagy a 12. kerületben utalhattak ki nekik anno valami lakást??

Az ilyen emberek és szüleik elég komoly kecókat kaptak , elég megnézni az Apró családot, Dobrev Klárával , aki most a DK (Vajon miért DK nevet adta Gyurcsány a pártjának- Dobrev Klára, ugye) élén az európai parlamentben képviseli azt az országot, amit kizsigereltek az ötvenes években... Nyuszi is csak valami ilyen család sarja lehet, azok ilyen eszeveszett fidesz fóbiás ná-cionisták...

nem fog ez megnyugodni. …

#846348 matgab Előzmény: #846346

nem fog ez megnyugodni. Kavarja a szart, mert az neki a hazai terep. Acsarkodik gyűlölködik, közben nácizik kettőt, csak a megszokás kedvéért, csak hogy el ne vegyék tőle a jó kis kárpótlásokat amiket kap minden hónapban.

Kicsit szűkösebb már neki az állami apanázs, mint a rendszerváltás előtt, de azért még futja neki, nem fog innen elhúzni, mert máshol dolgoznia kellene a megélhetésért.

Ilyenek ezek a libsi komcsi pribék leszármazottak... Bauerek , Petők, országáruló Kunczék hasonszőrű elvbarátai.

igazad van, élvezd a fas…

#846346 Koffein Előzmény: #846344

igazad van, élvezd a faszom tudja milyen országot ahol jelenleg vagy s felejtsd el magyarországot, amúgy is tele vagy gyűlölettel, ha elengedsz bennünket (nemzetre gondolok) megnyugszol egyszer... talán :)

persze hogy nem esik szé…

#846344 tozsdenyul Előzmény: #846341

persze hogy nem esik szét, hiszen az is egy müködö demokrácia...


(Egy borzalmas liberális demokráciában vannak ellensúlyok, ellenörzö szervek, akiknek a feladata, hogy az egyébként is transzparens ágazatokat mélységeiben áttekintse, leásson oda amit az "emberek" "nem fognak fel" és/vagy a kormány titkolna, és az emberek számára érthetö formában elérhetövé tegye a mélyebb dolgokat. Olyan formában ahol az emberek hozzá is jutnak- pl köztájékoztatás. Ilyesmi tényleg létezik a világban, nem ufóról beszélek, elég volna csak a codász magyar párhuzamos valóság határait átlépni)

Csak lábjegyzetként :)


Elmélkedjetek nyugodtan kis malackák, beszélgessetek a témáról az apparatcsikokkal, kíváncsiak rá, meg is fontolják, érdekli öket a sorsotok, hiszen nem mindegy nekik se hogy mikor vágnak le, jó lesz :))

Ha mégsem, akkor is vigasztaljon hogy mindig van rosszabb, oszt nem estek szét még bangladesben sem.



Az megvan, hogy itt a fórumon a mélységekbe beleásva a kínai codálatosz konfucianista eü követendö példaként szerepelt az állampárt felé ajánlva?

<facepalm>


Aki nem tanul a saját hibáiból, máséból sem, meg semmiböl sem, az így járt.

Teccettek volna legalább egy illiberális csodát megtekinteni, mielött megszavazzák.

(Ez a kiirtandó magyar körnek szól. Akik ki fognak irtani egyes magyar populációkat, azok alaposan tanulmányozták az illiberalizmust, és mondák, hogy ez jó lesz. Nekünk. )

"Ez konkrétan szervezett…

#846338 tozsdenyul Előzmény: #846336

"Ez konkrétan szervezett népirtás, amit itt egészségügy címszóval művelnek."

Ez igaz, és sokan tudjuk is évek óta. (Ki elöbb jött rá, ki még most sem)

Akinek címzed, és aki négyszemközt tök jó fej, most vallotta be, hogy kívánatosnak gondol egy kis népírtást az eü révén.

pont ezért szavaz a fideszre.

Ahogy sokan mások is.

A nyugdíjas malacok meg kedélyesen csevegnek a levágásukról elmélkedö "jó fejekkel". És megszavazzák :)

"Azért az, hogy az egész…

#846336 Láma Előzmény: #846315

"Azért az, hogy az egészségügyben ez a helyzet van ami, az nagyrészt leginkább az orvos báróknak köszönhető.

Nincs az a mennyiségű pénz amit ne lopnának el."

A manyupot, ltp-t, Kishantost néhány nap alatt be lehetett szántani, helyét sóval behinteni. Nemtom érted-e mire gondolok?

"Szóval sikerült az orvos társadalomnak olyan szintre süllyeszteni az eü-t , hogy lassan amondó lennék, hogy engedjük el az állami egészségügyet. Privatizálják az egészet, legyen valós verseny, komoly hatósági szabályozás mellett "

Tényleg? Csak nem attól vált jó ötletté a privatizálás, mert most a lölö privatizálhat?

"De ez egy vicc, hogy drágán kiképzi az állam az adófizetők pénzén az orvosokat, akik aztán vagy elhagyják az országot, vagy nem szolgáltatnak, vagy kilopják a magánellátásukon keresztül a golyót a szemünkből!"

Vaze. Botlábú focistákat képzünk állami pénzből, akik aztán milliókat keresnek teljesen hivatalosan, itthon is. Ha meg akad köztük egy, akit megvesz valaki és az állami pénzből szerzett tudását külföldön kamatoztatja, akkor melldöngetés, öröm bódottág. Nem kéne kipróbálni, elmegy-e az orvos, ha 2-3-milla fizetést kap itthon hivatalosan, mint a botlábú? Mennyi az orvosin fél év? ha jól emlékszem 1,3 milla. Mennyit fizet a botlábú, a képzésért a csuti akadémián fél évre? Van-e neki röghöz kötés, mint az orvosnak? Védhetetlen kérdések ezek.

"Az is elképesztő, hogy a legtöbb (főleg szakorvosoknál tapasztaltam) orvos, ha reggel 8-tól van rendelési ideje, akkor

jó esetben reggel 8.45-kor érkezik a rendelőjébe , utána még 15 percig elkávéznak elröhögcsélnek az asszisztenssel és csak utána kezdi meg a rendelést."

Ilyenbe már én is belefutottam, aztán elmesélték az okát. Az orvos a lakhelye szerinti kórházban (Bp)lehúzza az első műszakját, aztán elmegy Kecskemétre éjszakai ügyeletbe, reggel hatig, majd 1/2 8-kor kezdi a szakrendelést nálunk, az éjszakai ügyeletétől 80 km-re levő szakrendelésen. Lehet választani. Vagy ő, vagy bezár a szakrendelés. Egy egyszerű ultrahangra kaptam beutalót, hónap elején. Kérem az időpontot. Mondják, a hónap már betelt. Jó. Akkor adjon a köv. hónapra. Azt nem lehet, mert nincs megnyitva, de menjek köv. hónap ötödikén, mert akkor nyitja a köv. hónapot. Ha akkor jövök van esélyem, hogy abban a hónapban kapok időpontot. Nemtom érted-e? Időpontot ad, hogy mikor kérhetek időpontot. Az urológus hetente egyszer jön felénk. De, akkor végez az előző helyen, mikor 50 km-el arrébb kezdenie kéne nálunk a szakrendelést. Negyed óránként kapják a betegek az időpontot. Ennek megfelelő számú beteget ellát, 2-3 óra csúszással. A beteg odamegy du 4-re, az időpontjára. Az orvos megérkezik 6-kor. Addig ott ülsz, mert nem tudni mikor jön meg adott napon éppen. A képlet egyszerű. Vagy ő, vagy nincs más. Télen még csak-csak, de nyáron? Órákat izzadsz és úgy jutsz be az orvoshoz, mert nincs légkondi a várókban. A stadionok füvét meg fűtik. A vajdát meg akasztani kéne, stadionostól, kisvasutastól, makovec kazánházastól, úgy ahogy van. Oszt jó napot. De majd jön lölö és privatizál. Mert ő ahhoz is ért. Hisz 15 év csúszással már te is amondó vagy, hogy kell a privatizálás. Lesz öröm bódottág. Ez konkrétan szervezett népirtás, amit itt egészségügy címszóval művelnek. Miközben senkivel nem kell egyeztetni. 2/3.
Miközben mindig más a hibás. Soros, orvos, migráns, civil, Brüsszel. Ja meg a Gyurcsány.

ezt a dalt küldöm sok sz…

#846325 tozsdenyul

ezt a dalt küldöm sok szeretettel a nyugdíjasok kiirtásáról fantáziáló fidesz apparátoknak, de különösen az öket megszavazó kedves nyugdíjas honfitársaknak :)

már megijedtem, hogy 10 …

#846324 tozsdenyul Előzmény: #846323

már megijedtem, hogy 10 év 2/3 kormány, meg 4 marshall-segély elpacskolása után esetleg ráébredtél hogy nagyon hülyének látszanál egy kis gyurcsányozással, de tévedtem :)

Toljátok csak elvtársak, jó az irány, a nyugdíjasok tudatos genocídiumát is majd kenjétek gyurcsányra. Ti nem is úgy gondoltátok, ahogy azt szó szerint leírtátok.

A netre, nagy nyilvánosság elé :)



Neked, meg a hasonló agyatlan zombiknak hiába, de az olvasóknak ideírom, hogy a szocik bizony megléptek reformokat pont az EU csatlakozás elött (is), ahogy kívánatosnak tartod. Volt béremelés (50% vagy esetenként több), volt képzési rendszer átalakítása, összhangban a szakma kívánalmaival, aminek volt valamekkora megtartó ereje. Ezek csak úgy zárójelben, a leszavazott szoci reform meg pont privatizációról szólt (egészségbiztosítók), az agymosás azért majd akkor lesz igazi, ha már a szemtanúk is mind kihaltak. Addig azért belefuttok nehézségekbe, de amúgy mindegy, ez kell a népnek, ez van megszavazva. Még ha a fideszeseknek nem is tetszik a végeredmény :)