Regisztráció Elfelejtett jelszó

Hozzászólás

matgab Előzmény: #846320

Nyuszikám, neked már régen az országon kívül kéne legyél, ha tartanád az ígéreteidet és nem mindig csak csomagolnál...

A 2006-os gyurcsány féle egészségügyi terveket meg kár reformnak hívni, az nem merült ki másban, mint a vizitdíj bevezetésében - amivel speciel a háziorvosi rendelők esetében totál egyetértettem, mert a legtöbb nyugdíjas közösségi házként használja a körzeti rendelőt, ahová minden nap betér egy két jó szóért és gondoskodásért. De pl. a kórházi ellátás során miért volt szükséges napi 300 ft-ot kifizetni, azt nem értem a mai napig, oda azért a nyugdíjasok sem szívesen fekszenek csak úgy be...

Arról nem is beszélve, hogy kedvenc libsi bolsi kormányod regnálása idején aztán tényleg fénysebességgel rohadt le az egészségügy, kórházastól mindenestől, tehát nem arról van szó, hogy addig minden szép és jó volt, aztán jött a fidesz és összeomlott az eü. Pont azon cselekvések reformok sorozata hiányzik, amit már akkor az EU csatlakozás előtt meg kellett volna tenni a kis szeretett kormányodnak, hogy ne az legyen , hogy amint megnyílik az EU ajtaja, akkor hanyatt homlok meneküljön ki az országból minden egészségügyi dolgozó...

Vagy mesélj arról, hogy akkor hány kórház ment csődbe? Mennyi adósságot halmoztak fel a nagy jólét alatt? Hány kórházat újított fel az a kormány mondjuk 2002 és 2010 alatt?

Mert az eü ellátást azt azért én nagyon nem úgy tapasztaltam, hogy 2010-ig minden jó és szép volt és utána lerohadt...

Csak nyilván az elmúlt 10 év alatt az abba a korba érő dolgozók tömegesen mentek nyugdíjba, akiknek pótlását nem hogy nem valósították meg, de ugye "el lehet menni az országból" felkiálltással el is üldözték ha egy mód volt rá...