Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Hozzászólás

Koffein Előzmény: #846338

hol vagyunk mi még ettől? oszt a világ túloldalán sem esnek szét a kormányok... nem nagyon tudnak az emberek leásni ilyen mélységekbe, mint amik itt is megfogalmazódnak...