Regisztráció Elfelejtett jelszó

OTP részvény fórum

Re: nincs cím

#770945 Csusza Előzmény: #770942

Nagyon nem lehet tudni szerintem.

De azért lesz osztalék, ne feledjük, annak azért illene húzni, még ha felminősítés el is marad.

Re: nincs cím

#770942 szetib Előzmény: #770941

A felminősítés elmaradását árazzák be szerintem. Péntek este kiderül, hétfőn meg meglátjuk.

Re: nincs cím

#770941 Csusza Előzmény: #770925

Lehet, hogy hülyeség, de szerintem a holnapi minősítés fogja kibillenteni.

Ha esik, akkor a 200-300 hamar meglehet.

Szvsz.

Nyilván pont holnap nem leszek egész nap gépnél... :-)

Szerk.: Nézem DAX-ot, az kezd éledezni, jó indikátor lehet, hogy utána megy-e. Ha nem, akkor szerintem tuti, hogy a minősítést várják.

Azért itt is be lehet vásárolni még egy felminősítés+osztalék ralli előtt, bár lehet, hogy a nagyok telhetetlenek, és 2-300-nál akarnak venni, ezt nem tudhatjuk.

Na itt eléggé megállt az…

#770925 szetib

Na itt eléggé megállt az esés. Vagy tartják, és innen fordulni fog, vagy elengedik, és putty leesik 6000-6200-ig. Kinek mi a véleménye a dologról?

Re: nincs cím

#770897 banyaiz Előzmény: #770839

Nem lehet siettetni az eseményeket. Tbsz-ek utsó szakaszban járnak nálam melyik éppen hol . Lassan el kell majd gondolkodni mit hogyan tovább. Van még azért rá idő bőven.

Amcsikat figyelem , és az otp gyorsokat. Mindkettő abszolút bika hosszú távon nálam.

Rövid távon már kalandosabb dolgok vannak.

Re: nincs cím

#770839 Stef Előzmény: #770816

Benne volt a chartban. Korrekcióznia kell hogy megindulhasson felfelé.

Nem shortolom az erste bohócságai miatt. Long oldalt keresem.

Re: nincs cím

#770816 banyaiz Előzmény: #770805

Gyorsjelentés óta csak esik. Érdekes.

Még jobbat várt volna a piac, vagy a fene tudja.

Re: nincs cím

#770762 Csusza Előzmény: #770760

Még nem teljesen tele szerencsére. :-) Olyan ritkán van, annál óvatosabb vagyok.

Holnapi nap érdekesnek ígérkezik.

Re: nincs cím

#770760 szetib Előzmény: #770759

Tele? Huhh az merész :) Én még csak félig vásároltam be. De necces, hogy kiszivárgott, hogy pénteken nem lesz felmin, és ezért adták az egész BÉT-et. Vagy nem tudom.

Re: nincs cím

#770759 Csusza Előzmény: #770756

Nagyon nem kellene, hogy innen leessen, nehéz lenne visszamászni.

Meg hát tele is vagyok... :-D

Re: nincs cím

#770756 szetib Előzmény: #770755

rárakták 851-re. Holnapi nyitó izgalmas lesz. Ha esik tovább, van tár bőven lefelé.

Re: nincs cím

#770755 Csusza Előzmény: #770753

Becsülni való merészség. :-) Bár elvileg jónak kell lennie, csak ne romoljon el nagyon a hangulat.