Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

szetib Előzmény: #770759

Tele? Huhh az merész :) Én még csak félig vásároltam be. De necces, hogy kiszivárgott, hogy pénteken nem lesz felmin, és ezért adták az egész BÉT-et. Vagy nem tudom.