vagány:
jáááj de jó fejek
"Az NNG szerdán bejelentette, hogy tíz napra ingyen letölthetővé teszi az iGO navigációs appot a legfrissebb Magyarország-térképpel. Az alkalmazást SzülinApp néven kell majd keresni, iOS és Android operációs rendszerű okostelefonokra és iPadre lehet letölteni április 20. és 29. között."
http://index.hu/tech/2015/04/15/visszater_a_mobilokra_az_nng/
Nálunk is sokan használják a Mitsubishi klubban és eléggé jókat hallani róla. Ár/érték arányban No1. A Castrol, Mannol sehol sincs!
eneost én is használtam, nagyon jó kis olaj. most totalt adok a kicsikének, ezzel is megvagyok elégedve. :)
A márka az egy top japó olaj, a Sustina nevű cuccuk no.1, de azt csak modern kocsiba lehet tölteni. A viszkozitásnak meg nézz utána. Én az Eneos Hyper 5W-30-al nagyon elégedett vagyok, vékonyabb olaj, mint az előző (5W-40) volt, mégsem eszi a kocsi 2 csere közt.
csak mert a suzukit másodszor töltötték meg ilyennel a szalonban,ők ezt irták elő nekem ma.
állitólag gyári beszállitója a márkának és ilyennel dolgoznak a suzuki szervizek.
már tavaly áprilisban is emlékeztem rá.....csak kiment a fejemből,hogy mondották...de előtte soha nem is hallottam róla....
sokat nem fut mondjuk a gép....2éves most áprilisban,19ezer km.
Én Eneost használok. 0W20 asszem a 7 gen Accordba kell.. olyat tölts bele, amit előírtak.
yo olaj a 0W20?
http://www.autonavigator.hu/autosvilag_hirei/kozepmotoros_660_kobcentis_honda_roadster_erkezik-14334
ár?súly?jövőre itt.
de nem igaz,hogy mindenki kis cm3,turbo vagy elektromos.
szánalmasak az autók manapság.
ezek kellenek éppen,hogy jól megbaxák a népet még szájba...éppen.
de yo lesz,már gurulni sem merek lassan.
nem kell csodálkozni....ez van,rendőrök-vádalkuk,impotencia-ennyit tudnak.
ez a tolval 30db autót lopott el rendőri biztositással ,állitása szerint....mikor ezt vallotta,kapott 30évet!nem sajnálom,de ennyit nem kapott a román kézilabdás,gyönyörű késes brigádja veszprémben összesen.
volvo v70 et próbáltál már? dieselt?
2003tól?
Hát akkor kell gyorsulni egyet. De nagyon csodálkoznék, ha leverne..