Regisztráció Elfelejtett jelszó

Auto-motor technika

Re: nincs cím

#727367 Láma Előzmény: #727357

" de az Opel egyértelműen jobban megy, az Audi tulaja szerint is. Nem tom miből adódik a különbség,"

Szubjektív érzet. Opelekben általában megvan a "hü de jól megy" érzés. (na jó. 1.4 benzinnél nem annyira) Ezt csak a stopper, vagy az egymás mellé állás tudná eldönteni.

Passatos ismerős járt egy hetet kölcsön Opellel, míg az övé szervízben volt. Utána visszaült a passatba és le akarta cserélni a "lusta szart" Opelra. Mondom neki nevetve, mielőtt lecseréled gyorsuljatok egyet a haveroddal valami elhagyatott helyen, hogy lásd mennyivel jobb az opel. :) Pár nap múlva vigyorogva újságolta, hogy gyorsultak, maradhat a Passat. De ennek ellenére is azt érzi, hogy fürgébb az Opel. :)

Re: nincs cím

#727360 hosszhuszár Előzmény: #727357

Az audi 2,5 tdi motorok hírhedten rosszak....vezérlés gyengék, vez tengely szokott törni, csak úgy.....

Tegnap Sciroccos talin v…

#727357 KawaBazsy

Tegnap Sciroccos talin voltam, s az egyik tagnak van egy A4 Audija, 2.5 V6 Tdi, kombi. Ugyanígy 6 gang, 150 ló, még a váltó végáttétele is ugyanaz, sőt, a súly is (ennyit híztak 10 év alatt a kocsik, mert ugye ez eggyel magasabb, középkategória). Mentünk egy tesztkört mindkettővel, ha már.. Az Audi csendesebb, szebben jár, de az Opel egyértelműen jobban megy, az Audi tulaja szerint is. Nem tom miből adódik a különbség, még a katalógus gyorsulás is azonos..

Re: nincs cím

#726750 Sumér harcos Előzmény: #726738

de ez esetben ha igy hagyom,akkor ez magában hordozza a motor gyors meghibásodását is véglegesen,vagy igy el trüttyöghet évekig még,semmi gond?

mert ha csak ez és nem zárlatos vmi ,akkor lehet bejön Bazsy ajánlata,hogy lexarom:)