de ha anyám nyeszén, akkor nem feltétlenül...:-)
ha nyeszen van 20 év kárhozatra van ítélve a papír :))
Richter VÉTEL...
Az nem lehet, hogy az ne menjen ha a rubel is erősödni fog... Célár 6000! :-) NYESZ Számlára tettem.
Azért kiváncsi lennék egy ECB QE kontra Matgab mérkőzésre.
Avagy mire elég 60 Mrd Eur a Faktor ellen..
:)
Lorrilard közben egész jó vételnek tűnik... :-) bár lehetett volna olcsóbban is...
valami gebasz van a világegyetemben... Nem esik a Rafi???
a faktor úgy szól, hogy az eladásomat követő 2 hétben eléri a +10%-ot. És ez teljesült.
Az hogy az eladásomat követően esik még egy kicsit az lényegtelen, illetve nem arra vállalok garnciát, hogy nem esik, hanem arra, hogy 2 héten belül megvan a +10%...
a történelmi hitelesség kedvéért jelezném, hogy az eladásod után ESETT 10%-ot és én akkor adtam el. tehát épp hogy nem jött be a faktor. az már nem faktor, hogy a történelem során valamikor esik, vagy emelkedik 10%-ot.
közben a Seadrill is teljesítette a kötelező faktor 10%-ot az eladásomat követően...
De fogadjunk nem vettetek az eladásomat követően...!
melyik szerintetek mostanában a legjobb hozam kockázatos cég?
Raiffeisen?
Commerzbank?
Adidas?
Thyssenkrupp?
Ageas?
Best buy?
MOL?
Richter?
Wizzair? -legkevésbé preferált
na, milyen szép napunk van! :-)
Ennek örömére egy elég komoly tőkeemelést is végrehajtok a brókerszámláimon, mert eluntam, hogy a Pioneer Regatta alapom gyarkorlatilag nem termel hozamot.
Ez a Lorillard jó kis részvény fiúk, a dohányban van a dohány! :-)
De szép ma a solar city is, meg a richter meg az ELMÜ is... :-) Végre egy jó hétvégi zárás! :-)