Regisztráció Elfelejtett jelszó

matgab részvényei

Re: nincs cím

#728196 matgab Előzmény: #728002

Richter VÉTEL...

Az nem lehet, hogy az ne menjen ha a rubel is erősödni fog... Célár 6000! :-) NYESZ Számlára tettem.

Re: nincs cím

#727998 Amatoregy Előzmény: #727982

Azért kiváncsi lennék egy ECB QE kontra Matgab mérkőzésre.

Avagy mire elég 60 Mrd Eur a Faktor ellen..

:)

Re: nincs cím

#727981 matgab Előzmény: #727979

Lorrilard közben egész jó vételnek tűnik... :-) bár lehetett volna olcsóbban is...

Re: nincs cím

#727554 matgab Előzmény: #727503

a faktor úgy szól, hogy az eladásomat követő 2 hétben eléri a +10%-ot. És ez teljesült.

Az hogy az eladásomat követően esik még egy kicsit az lényegtelen, illetve nem arra vállalok garnciát, hogy nem esik, hanem arra, hogy 2 héten belül megvan a +10%...

Re: nincs cím

#727503 Bendeguz Előzmény: #727482

a történelmi hitelesség kedvéért jelezném, hogy az eladásod után ESETT 10%-ot és én akkor adtam el. tehát épp hogy nem jött be a faktor. az már nem faktor, hogy a történelem során valamikor esik, vagy emelkedik 10%-ot.

Re: nincs cím

#727482 matgab Előzmény: #727468

közben a Seadrill is teljesítette a kötelező faktor 10%-ot az eladásomat követően...

De fogadjunk nem vettetek az eladásomat követően...!

Re: nincs cím

#727468 matgab Előzmény: #727425

melyik szerintetek mostanában a legjobb hozam kockázatos cég?

Raiffeisen?

Commerzbank?

Adidas?

Thyssenkrupp?

Ageas?

Best buy?

MOL?

Richter?

Wizzair? -legkevésbé preferált

Re: nincs cím

#727169 matgab Előzmény: #727141

na, milyen szép napunk van! :-)

Ennek örömére egy elég komoly tőkeemelést is végrehajtok a brókerszámláimon, mert eluntam, hogy a Pioneer Regatta alapom gyarkorlatilag nem termel hozamot.

Ez a Lorillard jó kis részvény fiúk, a dohányban van a dohány! :-)

De szép ma a solar city is, meg a richter meg az ELMÜ is... :-) Végre egy jó hétvégi zárás! :-)