Re: nincs cím 2015. április 7. 14:23 matgab Előzmény: #727425 melyik szerintetek mostanában a legjobb hozam kockázatos cég? Raiffeisen? Commerzbank? Adidas? Thyssenkrupp? Ageas? Best buy? MOL? Richter? Wizzair? -legkevésbé preferált