Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

rbbj11 Előzmény: #725973

ez valoban k. szar nap volt, mindenhol romokban a szentiment is, kivetel persze magyar földön, ahol olyan eszement ralli volt, hogy egesz vilägot kenterbe verte