Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

matgab Előzmény: #726026

finoman fogalmazva nem értem ezt az eszement rallyt a MOL-TKOM-OTP triónál... Azt, hogy a richter a legértelmesebb cégként az egész magyar piacon miért nem tud emelkedni, azt még megértem- mert az van nekem is...