Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

matgab Előzmény: #727141

na, milyen szép napunk van! :-)

Ennek örömére egy elég komoly tőkeemelést is végrehajtok a brókerszámláimon, mert eluntam, hogy a Pioneer Regatta alapom gyarkorlatilag nem termel hozamot.

Ez a Lorillard jó kis részvény fiúk, a dohányban van a dohány! :-)

De szép ma a solar city is, meg a richter meg az ELMÜ is... :-) Végre egy jó hétvégi zárás! :-)