Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

matgab Előzmény: #727503

a faktor úgy szól, hogy az eladásomat követő 2 hétben eléri a +10%-ot. És ez teljesült.

Az hogy az eladásomat követően esik még egy kicsit az lényegtelen, illetve nem arra vállalok garnciát, hogy nem esik, hanem arra, hogy 2 héten belül megvan a +10%...