Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Bendeguz Előzmény: #727482

a történelmi hitelesség kedvéért jelezném, hogy az eladásod után ESETT 10%-ot és én akkor adtam el. tehát épp hogy nem jött be a faktor. az már nem faktor, hogy a történelem során valamikor esik, vagy emelkedik 10%-ot.