Regisztráció Elfelejtett jelszó

rbbj portfolio

Re: nincs cím

#721273 rbbj11 Előzmény: #721262

funda alapján vétel, még 50-nel is relativ alacsony az árazása

én tartom is 44.5-ről

Re: nincs cím

#721268 rbbj11 Előzmény: #721248

ha már ilyen szép a nyerő, akkor sztem okos a stop, de csak a fél pakkra:ekkor nem maradsz le semmiről, de mégse kockáztatod a nagy nyerőt

nem hülyeség ám az a stop, főleg amcsi piacon, hatalmas és gyakori gapek miatt

Re: nincs cím

#721267 Bendeguz Előzmény: #721266

a csökkenő háromszög nem bullos, azonban kijöhet belőle felfelé is az esetek kisebb részében. mindegy, én itt beszálltam.

Re: nincs cím

#721262 Bendeguz Előzmény: #721261

YHOO naposon jól néz ki, akár rést is tölthet, amivel 5% nyerőt lehet összekaparni. ennél érdekesebb a gazdásja, a BABA, ami erősen vételen áll! mindenkori mélypont közelében van! van egy csökkenő háromszög, ami eldönti az irányt. elég kétesélyes, de az indikátorok miatt inkább long. Rbbj, funda mit mond?

Re: nincs cím

#721261 Bendeguz Előzmény: #721260

SCTY óráson jól fest, 61,8%-ig leszúrt, 50% tartja, indikátorok vételen és még alacsonyan.

Re: nincs cím

#721260 Bendeguz Előzmény: #721258

FSLR emelkedő trendben magas indikkel, de az 50-et szvsz át fogja törni és 59-ig elszáguld.

Re: nincs cím

#721258 Bendeguz Előzmény: #721248

CGNX felfelé kilépett a szimm. 3szögből, de óráson eladáson állnak az indik, naposon meg borzasztó túlvettek. Ha felette tud maradni, kicsit lehűl, akkor ez nagyot szólhat.

Re: nincs cím

#721248 Bendeguz Előzmény: #721172

Krva lci, de duhos vagyok. Sose hasznalok stoppot. Akkor betettem bo 2%-kal ala, mivel sosem esik napon belul ekkorat, hat nem kiverte? A stop a vilag legnagyobb marhasaga, unnepelyesen megfogadom hogy soha tobbet nem alkalmazom, amikor tudom figyelni ezt a majomparadet.

Re: nincs cím

#721154 rbbj11 Előzmény: #721150

hät sztem volt itt elég esés mostanában, mindig eljött a zako, pl. 10e daxrol is

Minden tulhuzott ällapotbol volt egy éles kori elmult 2 évben