Re: nincs cím 2015. február 22. 20:55 rbbj11 Előzmény: #721150 hät sztem volt itt elég esés mostanában, mindig eljött a zako, pl. 10e daxrol is Minden tulhuzott ällapotbol volt egy éles kori elmult 2 évben