Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Bendeguz Előzmény: #721261

YHOO naposon jól néz ki, akár rést is tölthet, amivel 5% nyerőt lehet összekaparni. ennél érdekesebb a gazdásja, a BABA, ami erősen vételen áll! mindenkori mélypont közelében van! van egy csökkenő háromszög, ami eldönti az irányt. elég kétesélyes, de az indikátorok miatt inkább long. Rbbj, funda mit mond?