Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Bendeguz Előzmény: #721248

CGNX felfelé kilépett a szimm. 3szögből, de óráson eladáson állnak az indik, naposon meg borzasztó túlvettek. Ha felette tud maradni, kicsit lehűl, akkor ez nagyot szólhat.