Re: nincs cím
Bendeguz Előzmény: #721172Krva lci, de duhos vagyok. Sose hasznalok stoppot. Akkor betettem bo 2%-kal ala, mivel sosem esik napon belul ekkorat, hat nem kiverte? A stop a vilag legnagyobb marhasaga, unnepelyesen megfogadom hogy soha tobbet nem alkalmazom, amikor tudom figyelni ezt a majomparadet.